Leśna 19-21 oddana do użytkowania

W pierwszy dniach grudnia 2015r. oddaliśmy do użytkowania 2 budynki mieszkalne na 144 mieszkania przy Leśnej 19-21 w Bydgoszczy.

Leśna 19-21 to początek największej inwestycji deweloperskiej w Bydgoszczy, Platanowego Parku, wielofunkcyjnego osiedla na niemal 10 hektarowym terenie przylegającym do ścisłego centrum.

Leśna 19-21 – dwa budynki mieszkalne – wielorodzinne, 5 – piętrowe o łącznej ilości 144 mieszkań. Budynki posiadają podziemne hale garażowe, w których zlokalizowane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Każdy z budynków składa się z 72 mieszkań, wyposażony w trzy klatki schodowe z windami od poziomu hali garażowej. Rozkładowe mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 26,90 m2 do 79,25 m2 pozwalają zaspokoić potrzeby mieszkaniowe zarówno singli, młodych małżeństw jak i dużych rodzin. Istnieje możliwość wykończenie mieszkań pod klucz.

więcej informacji na www.mieszkania.cdi.net.pl

Platanowy Park – nowoczesne osiedle z dominującą funkcją mieszkalną i uzupełniającymi funkcjami biurowymi, usługowymi, handlowymi, hotelarskimi, kulturalnymi. Inwestycja obejmująca kwadrat ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej została podzielona na kilka etapów, z których pierwszy został już rozpoczęty. Położona w niedalekiej odległości od centrum miasta z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko szlaków komunikacyjnych, placówek oświaty, sklepów oraz zakładów opieki zdrowotnej.

W najbliższej okolicy znajdują się liczne tereny zielone. Teren osiedla będzie w pełni zagospodarowany z urządzoną zielenią i placem zabaw.

Nasza inwestycja to idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na spokojnym osiedlu oraz dla miłośników aktywnego wypoczynku w pobliżu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

więcej informacji na www.platanowypark.pl