Platanowy Park, Etap 0
- Zobacz inwestycje -

  • Opis realizacji
  • Galeria zdjęć
  • Lokalizacja
144 mieszkania w 18 miesięcy!

Inwestycja: BUDOWA DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH Z WBUDOWANYMI GARAŻAMI PODZIEMNYMI ORAZ DROGI WEWN. Z INFRASTRUKTURĄ. BYDGOSZCZ UL. LEŚNA 19-21

  • Termin realizacji: 06.2014 – 12.2015
  • Wykonawca: CDI 1 sp. z o.o.
  • Opis inwestycji
  • Leśna 19-21

Nowoczesne budynki powstały przy ul. Leśnej 19-21 i dały początek największej inwestycji deweloperskiej na terenie Bydgoszczy. Budowa obejmująca kwadrat ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej została podzielona na kilka etapów, z których "0" został już zakończony, a obecnie trwa budowa Etapu I.

Leśna 19-21 to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących miejsca do zamieszkania w pobliżu centrum miasta i jednocześnie doceniających bliskość terenów zielonych. Sąsiedztwo Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku zaspokoi potrzeby wszystkich tych, którzy cenią spokój oraz miłośników obcowania z naturą. Osiedle Leśne od lat uchodzi za jedno z bezpieczniejszych miejsc w Bydgoszczy.  W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia i kultury. To okolica, w której każdy chce mieszkać.

Ponad 10 lat doświadczenia w budownictwie sprawiło, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczne, komfortowe, a przy tym ciekawe rozwiązania, które idealnie wpasują się w przestrzeń i staną się wymarzonym miejscem do życia. Elementem wyróżniającym jest nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami. Nasza koncepcja charakteryzuje się jasną i przestrzenną konstrukcją oraz połączeniem funkcjonalności z wysokimi walorami estetycznymi. Ogrodzony teren rekreacyjny wyposażony jest w place zabaw oraz elementy małej architektury.

Mieszkania wyposażone są w indywidualną mieszkaniową stację cieplną. Jest to system niezależny dla każdego mieszkania, służący do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz dostawy ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania, wykorzystujący ciepło z węzła cieplnego w budynku, zasilany ciepłem miejskim. Dzięki niezależnemu ogrzewaniu poszczególnych lokali i indywidualnej regulacji, użytkownik urządzenia może korzystać z ogrzewania przez cały rok oraz sterować nim według własnych upodobań. Indywidualne opomiarowanie zapewni rozliczenie kosztów wg faktycznego zużycia.

Strona inwestycji: www.platanowypark.pl