NOWOCZESNY BIUROWIEC
5-kondygnacyjny, z 2-poziomowy parkingiem podziemnym

IMMOBILE K3 to  8.800 mpowierzchni biurowych
i handlowych w centrum miasta, zaledwie 100 m od Starego Rynku. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego. Niemal 2400 m2 powierzchni handlowo-usługowych to idealna lokalizacja dla kawiarni, restauracji, sklepów. Usytuowane wzdłuż ulicy, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi, szerokim chodnikiem, zachęcają przechodniów do wstąpienia na drobne zakupy, czy dobrą kawę.

Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A

Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, 
o łącznej powierzchni  6200 m2, znajdują się na czterech kondygnacjach - od 1do 4 piętra. Wszystkie powierzchnie najmu dają możliwości dowolnego dostosowania do potrzeb najemcy, co pozwala elastycznie kształtować przestrzeń pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zastosowane rozwiązania techniczne i udogodnienia zapewniają najwyższy komfort pracy.Zaprojektowane w budynku tarasy z przepiękną panoramą bydgoskiej starówki, są idealnym miejscem, by chwilę złapać wytchnienie i nabrać energii do działania.

Plac Kościeleckich - od zawsze miejsce spotkań

To tu, niemal 1000 lat temu rozpoczynały się mury grodu. Tuż obok Kazimierz Wielki wybudował w XIV wieku murowany zamek otoczony fosą. Bydgoszcz od zawsze była istotnym punktem na szlakach handlowych renesansowej Polski. Potop szwedzki i zabory pruskie przyczyniły się do znacznych zniszczeń miasta, zaś uszkodzony w wyniku wojen zamek został skrzętnie rozebrany.Plac Kościeleckich nie stracił jednak swego handlowego, biznesowego charakteru. To nadal było miejsce spotkań. Połączenie Starego Rynku z ewangelickim kościołem ulicą Magdzińskiego, wzdłuż której z początkiem XX wieku wybudowano nowoczesną halę targową, uczyniło tą strefę głównym punktem bydgoskiego handlu. Biznes znowu staje się wizytówką placu.Niewątpliwym atutem IMMOBILE K 3 jest właśnie ta lokalizacja. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.

Lokalizacja

To tu, niemal 1000 lat temu rozpoczynały się mury grodu. Tuż obok Kazimierz Wielki wybudował w XIV wieku murowany zamek otoczony fosą. Bydgoszcz od zawsze była istotnym punktem na szlakach handlowych renesansowej Polski. Potop szwedzki i zabory pruskie przyczyniły się do znacznych zniszczeń miasta, zaś uszkodzony w wyniku wojen zamek został skrzętnie rozebrany.

Plac Kościeleckich nie stracił jednak swego handlowego, biznesowego charakteru. To nadal było miejsce spotkań. Połączenie Starego Rynku z ewangelickim kościołem ulicą Magdzińskiego, wzdłuż której z początkiem XX wieku wybudowano nowoczesną halę targową, uczyniło tą strefę głównym punktem bydgoskiego handlu. Biznes znowu staje się wizytówką placu.

Niewątpliwym atutem IMMOBILE K 3 jest właśnie ta lokalizacja. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.

Umów się na spotkanie

Aneta Kawska

Aneta Kawska

Specjalista ds. nieruchomości
aneta.kawska@cdi.net.pl
+48 693 025 211
contact-form