CDI KONSULTANCI BUDOWLANI

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. działa na rynku od 2004 roku. 
Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej  Immobile S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma świadczyła  usługi  dla klientów wielu rożnych  branż w zakresie przygotowania, organizacji i prowadzenia przedsięwzięć budowlanych oraz technicznego utrzymania obiektów. Działalność obejmowała  kosztorysowanie, postępowania przetargowe na wybór projektantów i wykonawców robót, opracowywanie  audytów i biznes planów, kierowanie budowami, sprawowanie  nadzorów inwestorskich oraz zarządzanie nieruchomościami. Zdobycie dużego doświadczenia przy realizacji największych inwestycji w Polsce wskazało nowy kierunek rozwoju. Dziś CDI Konsultanci Budowlani to jeden z wiodących  bydgoskich deweloperów.

Poznaj naszą historię

Poznaj CDI Konsultanci Budowlani

Platanowy Park

Platanowy Park

Największe z nowo budowanych, wielofunkcyjne osiedle w Bydgoszczy. Na niemal 10-hektarach powstaną budynki z funkcją mieszkalną, usługową, handlową oraz biurową. Doskonała lokalizacja na Osiedlu Leśnym, które od lat uznawane jest za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy.

Osiedle Uniwersyteckie

Osiedle Uniwersyteckie

Osiedle Uniwersyteckie zaprojektowano z myślą o tych, którzy już pokochali Fordon za spokój i ciszę, za zieleń, za sąsiedztwo rodziny i przyjaciół. to również idealne miejsce dla młodych ludzi wykonujących pierwszy krok w kierunku niezależności.

Osiedle Rabatki

Osiedle Rabatki

Lubimy miejsca z historią i dlatego nasza kolejna  inwestycja powstała na Okolu. W bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, parku z okazałym drzewostanem, wśród kocanek i wiciokrzewów zbudowaliśmy Osiedle  Rabatki.  

Immobile K3

Immobile K3

Centrum, w którym nowoczesność styka się z historią. Gdzie innowacyjne technologie komponują się zarówno z otaczającą zielenią, jak i zabytkową zabudową śródmieścia. Immobile K3 to elegancki, reprezentacyjny budynek biurowy, zaprojektowany według standardu klasy A.

Historia
CDI Konsultanci Budowlani

Historia
CDI Konsultanci Budowlani

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2004 roku. Świadczenie wielu usług dla branży budowlanej pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie, co zaowocowało realizacją własnych inwestycji deweloperskich.

Liczby, które robią wrażenie

0
500

projektów budowlanych zrealizowanych jako inżynier kontraktu

0
6

lat działalności jako deweloper

0
16

lat na rynku

0
500

projektów budowlanych zrealizowanych jako inżynier kontraktu

0
500

oddanych mieszkań

0
2000

mieszkań w przygotowaniu

0
8800

m2 powierzchni biurowej oddanej do użytku

0
21000

m2 powierzchni biurowej w przygotowaniu

WARTOŚCI

Jesteśmy firmą bydgoską. W Bydgoszczy pracujemy i mieszkamy, stąd pochodzimy, tutaj uczą i bawią się nasze dzieci, tu chcemy mieszkać. Dlatego ważne dla nas jest kształtowanie otoczenia tak, by miasto nad Brdą stawało się coraz piękniejsze i służyło kolejnym pokoleniom. 

Umów się na spotkanie

Bartosz Sikora

Bartosz Sikora

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
bartosz.sikora@cdi.net.pl
+48 885 651 794
Patrycja Lazarek

Patrycja Lazarek

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
patrycja.lazarek@cdi.net.pl
+48 885 853 833
Edyta Olejnik

Edyta Olejnik

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu
edyta.olejnik@cdi.net.pl
+48 885 853 836
contact-form