Immobile | K3

Idealny układ, perfekcyjna komunikacja

Zobacz więcej

Stwórz swoje biuro w biznesowym centrum miasta

Znasz swój biznes i najlepiej wiesz, jak powinno wyglądać Twoje biuro. Właściwe miejsce sprzyja efektywności i skuteczności. Skomponuj swoją wyjątkową przestrzeń pracy i najlepsze warunki do rozwoju. Centrum, w którym nowoczesność styka się z historią. Gdzie innowacyjne technologie komponują się zarówno z otaczającą zielenią, jak i zabytkową zabudową śródmieścia. Niepowtarzalny klimat. Kameralnie i nowocześnie.

7200 m2

powierzchnibiurowej

1600 m2

powierzchnihandlowo - usługowej

80

miejsc w parkingupodziemnym

NOWOCZESNE POWIERZCHNIE BIUROWE W BUDYNKU KLASY A

Immobile K3 to elegancki, reprezentacyjny budynek biurowy, zaprojektowany według standardu klasy A.To 8800 m2 powierzchni najmu zlokalizowanych na 5 kondygnacjach nadziemnych. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajduje się 80 miejsc postojowych i wydzielony parking dla rowerów z węzłami sanitarnymi dla użytkowników jednośladów. Budynek zapewnia użytkownikom wszelkie udogodnienia przewidziane dla obiektów biurowych klasy A, między innymi zasilanie elektryczne z dwóch niezależnych źródeł, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, otwieralne okna, inteligentny system zarządzania budynkiem, pełną infrastrukturę teletechniczną, multifunkcyjny system klimatyzacji i wentylacji.
Obecnie w Immobile K3 funkcjonują: Urząd Ochrony Konkurencji
i Konsumenta, AVIVA, BOŚ BANK , mFinance S.A., BNP Paribas, Sii oraz restauracja La Rosa. Plac Kościelecki 3 to również  adres spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Immobile S. A. w tym CDI Konsultanci Budowlani. 
P4 1603 m2
P3 1822 m2
P2 1887 m2
P1 1881 m2
P0 1713 m2

Umów się na spotkanie

Aneta Kawska

Aneta Kawska

Specjalista ds. nieruchomości
aneta.kawska@cdi.net.pl
+48 693 025 211
contact-form