Lokale użytkowe - CDI konsultanci budowlani

Biurowiec K3

przestrzeń dla biznesu
w samym centrum miasta

Znasz swój biznes i najlepiej wiesz, jak powinno wyglądać Twoje biuro. Właściwe miejsce sprzyja efektywności i skuteczności. Skomponuj swoją wyjątkową przestrzeń pracy i najlepsze warunki do rozwoju.
Centrum, w którym nowoczesność styka się z historią. Gdzie innowacyjne technologie komponują się zarówno z otaczającą zielenią, jak i zabytkową zabudową śródmieścia.
Niepowtarzalny klimat. Kameralnie i nowocześnie.
Umów spotkanie
Biurowiec K3

Standard budynku

Wentylacja i klimatyzacja

Parking samochodowy

Parking rowerowy

Zaplecze sanitarne

Otwarte powierzchnie

System BSM

Podnoszone podłogi

Lokalizacja

Nowoczesne powierzchnie biurowe w budynku klasy A

Immobile K3 to elegancki, reprezentacyjny budynek biurowy, zaprojektowany według standardu klasy A.
To 8800 m2 powierzchni najmu zlokalizowanych na 5 kondygnacjach nadziemnych. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajduje się 80 miejsc postojowych i wydzielony parking dla rowerów z węzłami sanitarnymi dla użytkowników jednośladów. Budynek zapewnia użytkownikom wszelkie udogodnienia przewidziane dla obiektów biurowych klasy A, między innymi zasilanie elektryczne z dwóch niezależnych źródeł, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, otwieralne okna, inteligentny system zarządzania budynkiem, pełną infrastrukturę teletechniczną, multifunkcyjny system klimatyzacji i wentylacji.
Obecnie w Immobile K3 funkcjonują: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta, AVIVA, BOŚ BANK , mFinance S.A., BNP Paribas, Sii oraz restauracja La Rosa. Plac Kościelecki 3 to również adres spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Immobile S. A. w tym CDI Konsultanci Budowlani. 
Reprezentatywne powierzchnie biurowe

Reprezentatywne powierzchnie biurowe

Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, o łącznej powierzchni 6200 m2, znajdują się na czterech kondygnacjach - od 1do 4 piętra. Wszystkie powierzchnie najmu dają możliwości dowolnego dostosowania do potrzeb najemcy, co pozwala elastycznie kształtować przestrzeń pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zastosowane rozwiązania techniczne i udogodnienia zapewniają najwyższy komfort pracy. Zaprojektowane w budynku tarasy z przepiękną panoramą bydgoskiej starówki, są idealnym miejscem, by chwilę złapać wytchnienie i nabrać energii do działania.
Plac Kościeleckich - od zawsze miejsce spotkań

Plac Kościeleckich - od zawsze miejsce spotkań

To tu, niemal 1000 lat temu rozpoczynały się mury grodu. Tuż obok Kazimierz Wielki wybudował w XIV wieku murowany zamek otoczony fosą. Bydgoszcz od zawsze była istotnym punktem na szlakach handlowych renesansowej Polski. Potop szwedzki i zabory pruskie przyczyniły się do znacznych zniszczeń miasta, zaś uszkodzony w wyniku wojen zamek został skrzętnie rozebrany. Plac Kościeleckich nie stracił jednak swego handlowego, biznesowego charakteru. To nadal było miejsce spotkań. Połączenie Starego Rynku z ewangelickim kościołem ulicą Magdzińskiego, wzdłuż której z początkiem XX wieku wybudowano nowoczesną halę targową, uczyniło tą strefę głównym punktem bydgoskiego handlu. Biznes znowu staje się wizytówką placu. Niewątpliwym atutem IMMOBILE K 3 jest właśnie ta lokalizacja. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.

Informacje szczegółowe

Całkowita powierzchnia najmu8 800 m2

Ilość kondygnacji nadziemnych5

Ilość kondygnacji podziemnych2

Liczba miejsc parkingowych podziemnych80

Powierzchnia biurowa7200 m2

Powierzchnia usługowa1600 m2

Minimalna wielkość modułu biurowego124 m2

Minimalna wielkość modułu handlowego145 m2

Windy2

Wyposażenie lokali wg indywidualnej aranżacjitak

Wysokość pomieszczeń biurowychdo 3 m

Podniesione podłogitak

Podwieszane sufitytak

Pełne okablowanie technicznetak

Dowolność aranżacji wnętrztak

Chcesz obejrzeć powierzchnię użytkową?

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami aby. umówić termin spotkania.

Aneta Kawska

Specjalista ds. Nieruchomości

+48 693 025 211Napisz

Eryk Swinton

Business Relation Manager

+48 660 668 986Napisz