Immobile | K3

Idealny układ, perfekcyjna komunikacja

Zobacz więcej

Stwórz swoje biuro w biznesowym centrum miasta

Znasz swój biznes i najlepiej wiesz, jak powinno wyglądać Twoje biuro. Właściwe miejsce sprzyja efektywności i skuteczności. Skomponuj swoją wyjątkową przestrzeń pracy i najlepsze warunki do rozwoju. Centrum, w którym nowoczesność styka się z historią. Gdzie innowacyjne technologie komponują się zarówno z otaczającą zielenią, jak i zabytkową zabudową śródmieścia. Niepowtarzalny klimat. Kameralnie i nowocześnie.

7200 m2

powierzchnibiurowej

1600 m2

powierzchnihandlowo - usługowej

80

miejsc w parkingupodziemnym

NOWOCZESNE POWIERZCHNIE BIUROWE W BUDYNKU KLASY A

Immobile K3 to elegancki, reprezentacyjny budynek biurowy, zaprojektowany według standardu klasy A.To 8800 m2 powierzchni najmu zlokalizowanych na 5 kondygnacjach nadziemnych. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajduje się 80 miejsc postojowych i wydzielony parking dla rowerów z węzłami sanitarnymi dla użytkowników jednośladów. Budynek zapewnia użytkownikom wszelkie udogodnienia przewidziane dla obiektów biurowych klasy A, między innymi zasilanie elektryczne z dwóch niezależnych źródeł, podnoszone podłogi i podwieszane sufity, otwieralne okna, inteligentny system zarządzania budynkiem, pełną infrastrukturę teletechniczną, multifunkcyjny system klimatyzacji i wentylacji.
Obecnie w Immobile K3 funkcjonują: Urząd Ochrony Konkurencji
i Konsumenta, AVIVA, BOŚ BANK , mFinance S.A., BNP Paribas, Sii oraz restauracja La Rosa. Plac Kościelecki 3 to również  adres spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Immobile S. A. w tym CDI Konsultanci Budowlani. 
P4 1603 m2
P3 1822 m2
P2 1887 m2
P1 1881 m2
P0 1713 m2

Umów się na spotkanie

Maciej Wawrzyniak

Maciej Wawrzyniak

Dyrektor ds. Sprzedaży i Zarządzania Nieruchomościami
maciej.wawrzyniak@cdi.net.pl
+48 661 611 041
Aneta Kawska

Aneta Kawska

Specjalista ds. nieruchomości
aneta.kawska@cdi.net.pl
+48 693 025 211
contact-form