Oferta CDI Konsultanci Budowlani

Platanowy Park

Platanowy Park

Największe z nowo budowanych, wielofunkcyjne osiedle w Bydgoszczy. Na niemal 10-hektarach powstają budynki z funkcją mieszkalną, usługową, handlową oraz biurową. Doskonała lokalizacja na Osiedlu Leśnym, które od lat uznawane jest za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy.

Osiedle Uniwersyteckie

Osiedle Uniwersyteckie

Osiedle Uniwersyteckie zaprojektowano z myślą o tych, którzy już pokochali Fordon za spokój i ciszę, za zieleń, za sąsiedztwo rodziny i przyjaciół. to również idealne miejsce dla młodych ludzi wykonujących pierwszy krok w kierunku niezależności.

Osiedle Rabatki

Osiedle Rabatki

Lubimy miejsca z historią i dlatego nasza najnowsza inwestycja powstała na Okolu. W bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, parku z okazałym drzewostanem, wśród kocanek i wiciokrzewów zbudowaliśmy Osiedle Rabatki.

Immobile K3

Immobile K3

Centrum, w którym nowoczesność styka się z historią. Gdzie innowacyjne technologie komponują się zarówno z otaczającą zielenią, jak i zabytkową zabudową śródmieścia. Immobile K3 to elegancki, reprezentacyjny budynek biurowy, zaprojektowany według standardu klasy A.

Umów się na spotkanie

Bartosz Sikora

Bartosz Sikora

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
bartosz.sikora@cdi.net.pl
+48 885 651 794
Patrycja Lazarek

Patrycja Lazarek

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
patrycja.lazarek@cdi.net.pl
+48 885 853 833
Edyta Olejnik

Edyta Olejnik

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu
edyta.olejnik@cdi.net.pl
+48 885 853 836
contact-form