Wymień stare mieszkanie na nowe - Strefa klienta - CDI konsultanci budowlani

Wymień stare mieszkanie na nowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dedykowaną tym, którzy chcieliby wymienić swoje dotychczasowe mieszkanie na nowe. Dzięki programowi „Stare na nowe” pozbędą się Państwo starych problemów i zamieszkają w nowym komforcie, w najatrakcyjniejszych lokalizacjach
Umów spotkanie
Niekończące się remonty, problemy z instalacją zarówno gazową, jak i elektryczną, zbyt mała ilość miejsc parkingowych czy brak windy – te problemy z pewnością zna każdy, kto mieszka w wieloletnim budynku. Często odkładamy marzenia o nowym „M” ze względu na finanse czy z obawy przed ogromem formalności. A co gdyby tak stare mieszkanie… wymienić na nowe? Przygotowaliśmy specjalną propozycję „Stare na nowe”, dzięki której możecie mieć komfortowe lokum w najlepszych bydgoskich lokalizacjach. 
Zasady programu
Na początku, wybierasz spośród naszej oferty mieszkanie spełniające Twoje wymagania. Pracownik CDI Konsultanci Budowlani dokonuje bezpłatnej wyceny, następnie, przygotowuje atrakcyjną propozycję na odkupienie mieszkania i przedstawia ofertę specjalną na nowe.  Warto podkreślić, że wkładem własnym przy zakupie nowego mieszkania jest kwota wykupu starego i zwolnienie z podatku PCC od zakupu nieruchomości. Równolegle do prowadzanych czynności formalnych, dotyczących nabycia mieszkania, wspomagamy działania techniczne mające wpływ na ostateczny kształt nieruchomości. Projekt i prace związane z wykończeniem można zlecić jednej ze sprawdzonych, współpracujących z nami firm. Dzięki tej ofercie przeprowadzka do nowego mieszkania może w końcu stać się realna!